niedziela, 9 kwietnia 2017

Wyniki konkursu "Juiceman"

Kochani, czas ogłosić wyniki w konkursie na Wasz ulubiony wiosenny zielony koktajl!


smoothie

Jak zwykle stanęliście na wysokości zadania i zasypaliście mnie zgłoszeniami - dzięki Wam zyskałam 35 propozycji na pyszne koktajle i soki!  
Jedne bardziej, inne mniej znane - na pewno będą dla mnie źródłem inspiracji i wiele z nich na stałe zagości w moim menu :)  
Wszystkie Wasze propozycje pod tym postem (KLIK! KLIK!)

Tym razem postanowiłam nagrodzić Panią Joannę, która zaproponowała koktajl dla pięknej cery, który na dodatek daje nam mnóstwo energii :) "Juiceman" wędruje własnie do niej!

Pani Joanna napisała:
"Mój ulubiony koktajl służący pięknej cerze i dodający energii na cały dzień:
1 banan,1 kiwi, 2 łodygi selera naciowego, garść szpinaku (w okresie wczesnowiosennym - młodziutka pokrzywa wcześniej sparzona gorącą wodą) oraz 1 łyżeczka mielonego siemienia lnianego."Koniecznie muszę wypróbować tę wersję z pokrzywą - jak tylko uda mi się ją zdobyć :)  - to będzie faktycznie zastrzyk dobroci nie tylko dla cery, ale też włosów i paznokci! Polecam Wam również przygotować sobie taki koktajl - możecie go sobie uzupełnić wodą do ulubionej konsystencji :) 

Bardzo dziękuję wszystkim za udział w konkursie - wkrótce na blogu nowy konkurs - zachęcam do odwiedzin bloga, a także do polubienia mojej strony na Facebooku oraz śledzenia na Instagramie.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz