poniedziałek, 3 czerwca 2019

"Wielka księga soków"- KONKURS!

Kochani, wraz z Wydawnictwem Laurum mamy dzisiaj dla Was konkurs, w którym do wygrania będzie egzemplarz książki autorstwa Pat Crocker "Wielka księga soków". 

O szczegółach konkursu za chwilę, najpierw trochę o samej książce.   


"Wielka księga .." to przede wszystkim aż 350 receptur na domowe soki, koktajle, toniki, oczyszczające napoje, różnego rodzaju herbatki, sorbety a nawet lody :) 


konkurs

Przepisy te to doskonały sposób na wzbogacenie diety o owoce i warzywa - których wciąż spożywamy zbyt mało, a które są podstawą naszej piramidy żywieniowej. Spożywając je w takiej formie dużo łatwiej jest zapewnić naszemu organizmowi "codzienną ósemkę" - czyli pięć porcji świeżych warzyw i trzy porcje owoców dziennie. Świeże warzywa i owoce doskonale pomagają nam w utrzymaniu zdrowia, odporności, ładnej sylwetki, zdrowej skóry, a  przede wszystkim chronią nas przed wieloma chorobami cywilizacyjnymi, takimi jak otyłość, miażdżyca czy nowotwory.Ale ta książka to nie tylko same przepisy - to również zbiór informacji na temat układów naszego ciała i moc inspiracji jak możemy wspomagać ich poprawne funkcjonowanie poprzez dietę, a także omówienie 80 powszechnych problemów zdrowotnych i sposobów na ich łagodzenie poprzez stosowanie warzywnych i owocowo- warzywnych soków. Znajdziecie tu np. informacje o tym, jak wspomóc się dietą przy depresji, nadwadze, kamicy nerkowej, problemach z wątrobą, a nawet przy rzucaniu palenia! dieta sokowa

Ponadto to  kompendium wiedzy na temat leczniczych właściwości warzyw, owoców oraz ziół i praktyczne rady dotyczące zakupów i właściwego przechowywania produktów. 


 koktajle odchudzające


Dzięki tej książce odkryjecie także zdrowe zamienniki herbaty i kawy!

To co, zachęciłam Was do sięgnięcia po tę pozycję? 
Możecie ją wygrać w konkursie, który rozgrywa się na Facebooku. 
A jak? Oto zasady: 

Zapraszam na mój fan page (możecie przy okazji polubić stronę, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście!). Pod postem konkursowym  KLIK! KLIK! przypiętym na górze napiszcie proszę, dlaczego to Właśnie wy powinniście wygrać "Wielką księgę soków" :) 
Udostępnijcie post na swojej tablicy (publicznie) :) 

Konkurs trwa do 7 czerwca do 23.59. 

Zwycięzcę ogłoszę na FB i tutaj już 8 czerwca :)  


Macie szansę na zdobycie super książki, dzięki której na pewno zwiększycie spożycie warzyw i owoców w Waszej diecie !

Nagrodę wysyłam tylko na terenie Polski.fit

Tytuł: "Wielka księga soków"
Autor: Pat Crocker
Wydawnictwo: Laurum
Ilość stron: 416
Cena: 49.90
Oprawa: miękka 

Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Laurum 

Zapraszam do polubienia mojej strony na Facebooku oraz śledzenia na Instagramie Brak komentarzy:

Prześlij komentarz