czwartek, 1 marca 2018

Najważniejsza zasada skutecznego odchudzania

Wiecie co jest największym błędem w procesie odchudzania? 
Najczęściej to, że zjadamy zbyt mało. 
Często zaczynamy się głodzić, bo wydaje nam się, że dzięki małym porcjom jedzenia szybko schudniemy - nic bardziej mylnego - zbyt mała liczba kalorii w diecie hamuje metabolizm i ogranicza spalanie tłuszczu!

Zbyt mała kaloryczność diety grozi również niedożywieniem i utratą cennych witamin i składników mineralnych. Organizm, któremu dostarczamy zbyt mało kalorii, gromadzi po prostu zapasy, nie wiedząc, kiedy znów dostarczymy mu odpowiednią ilość energii.

Dlatego wszystkie rygorystyczne diety 1000 kcal działają tylko przez chwilę - efektem jest szybkie schudnięcie, jeszcze szybszy efekt jojo, spowolnienie metabolizmu i narażenie organizmu na utratę cennych składników mineralnych i witamin oraz rozregulowanie działania naszego układu hormonalnego!

Oczywiście, że by schudnąć bilans energetyczny musi być ujemny - jednak dieta powinna być ściśle dopasowana do naszych potrzeb, by nie wyniszczać organizmu i nie zwalniać metabolizmu. Dlatego ważne jest odpowiednie dobranie kaloryczności do naszych potrzeb, regularne spożywanie posiłków, nawadnianie i aktywność fizyczna :)
Jeśli spełnimy te wszystkie aspekty - waga na pewno zacznie spadać, a efekt jojo nam nie groźny!

Bo zasada jest prosta - żeby schudnąć trzeba jeść :) 

Jeśli chcecie powalczyć ze zbędnymi kilogramami - bez głodowania - jedząc smacznie i prosto - zapraszam do skorzystania z mojej diety (KILK! KLIK!)

A tak wyglądają posiłki w dietach, które układam w obiektywie jednej z zadowolonych Klientek, która je smacznie, nie głoduje i traci zbędne kilogramy :) dieta odchudzająca

Zapraszam do polubienia mojej strony na Facebooku oraz śledzenia na Instagramie  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz